Революційний проект розвитку Піщанської ОТГ нарешті розпочато.
Оскільки в бюджеті громади не знайшлося коштів на встановлення 15 зупинок з квадратної пофарбованої труби та профлиста (всі гроші пішли на премії), Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) прийшло на допомогу!

Нарешті розпочався проект по встановленню 15 прекрасних автобусних зупинок на території Піщанської ОТГ, які, згідно цілей та завдань DOBRE:
– дозволять краще управляти ресурсами
– підвищать якість комунальних послуг
– простимулюють місцеву економіку та залученість громадян
– дозволять нашій громаді зростати та процвітати шляхом посиленого місцевого самоврядування та створення кращих умов для розвитку

Ці 15 довгоочікуваних зупинок кардинально перетворять життя наших мешканців! Всього за 2 роки існування нашої ОТГ, вона опинилась серед лідерів по економічному розвитку та іншим показникам в Україні! Заробітчани масово повертаються в Піщанку, побачивши такі потужні реформи, можливості для розвитку та життя на Батьківщині!

Разом с програмою “Зупинка” ми впевнено дивимось у майбутнє! Як говорили в древньому Китаї “Шлях у тисячу лі починається з ЗУПИНКИ.” /Лао Цзи/


Глобал Комьюнітіз (Global Communities) виконує п’ятирічний проект Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) вартістю $50 мільйонів «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE). Програма #DOBRE спрямовує більшу частку технічної та фінансової допомоги на місцевий рівень, зокрема створюючи умови для нових Об’єднаних Територіальних Громад (ОТГ) краще управляти ресурсами, підвищити якість комунальних послуг, стимулювати місцеву економіку та підвищити залученість громадян. DOBRE допомагає ОТГ зростати та процвітати шляхом посиленого місцевого самоврядування та створення кращих умов для розвитку, і водночас слугує моделями та мотиваторами для інших громад, котрі планують об’єднання, що допомагає побудувати більш широку суспільну підтримку для процесу децентралізації в цілому.
В Піщанській ОТГ реалізовано перший швидкий грант від програми DOBRE:

Назва проекту: «Мережа зупинок».

Мета проекту: Створення комфортного простору в транспортній інфраструктурі громади.

вид проекту — швидкий грант.

Кількість автобусних зупинок — 15 шт

Загальний бюджет проекту:
351 000 грн. — 100%
Внесок програми DOBRE:
270 000 грн. — 70% від загальної вартості
Внесок громади:
120 000 грн. — 30% від загальної вартості

Піщанська ОТГ займає велику територію, майже 400 км2, об’єднує 9 населених пунктів та має населення близько 21 000 осіб. . В Піщанці перетинаються транспортні маршрути Дніпро – Новоселівка, Дніпро – Солоний Лиман, Новомосковськ – Знаменівка, Новомосковськ – Піщанка, Дніпро – Соколове, Дніпро – Меліоративний. Щодня близько 3000 осіб у різний час дня проводять в очікуванні громадського транспорту в населених пунктах громади. Кожен пасажир очікує транспорт від 10 до 30 хвилин. У дні негоди очікування є вкрай незручним та, навіть, небезпечним, бо місця зупинки транспорту не пристосовані для цієї цілі та необладнані. Реалізація проекту по встановленню 15 автобусних зупинок дозволить вирішити проблему необлаштованості суспільно важливих об’єктів транспортної інфраструктури громади, покращить якість життєвого простору громадян, збільшить рівень їх комфорту.
«Мережа зупинок» є життєво важливими спорудами, особливо для сільської місцевості. На теперішній час реалізовано будівництво зупинок у найбільш відвідуваних місцях громади, які є осередками транспортного руху в Піщанській ОТГ.
Швидкий грант програми DOBRE є найпершим з проектів у рамках співпраці з Піщанською ОТГ.

Дякуємо програмі DOBRE за реалізацію швидкого гранту «мережа зупинок» та сподіваємося на подальшу ефективну співпрацю з організаціями, що надають міжнародну технічну допомогу, особливо з Програма DOBRE

Відповідальна особа за виконання проекту:
Спічак Олександр Вікторович,
Спеціаліст з управління проектами.

Напишіть свій відгук