Перший заступник сільського голови Микола Мазниця через власні амбіції утворив умови, що унеможливлювали проведення тендеру на закупівлю природного газу управлінням освіти Піщанської сільської ради.

17 січня 2019 року працівники апарату Піщанської сільської ради (секретар Фоменко Т.І. та гол.бухгалтер Бондарева М.Г.) повідомили сільського голову Дмитра Лисичкіна, що ПАТ «Дніпрогаз» відмовляється укласти  договори на постачання природного газу в освітні заклади Піщанської обʼєднаної територіальної громади, попереджено про припинення газопостачання з понеділка 21 січня 2019 року. Зі слів представників сільради підписувати договір посадовці «Дніпрогазу» забажали виключено з Мазницею, що є безпрецедентною вимогою! Між іншим, сам перший заступник раптом пішов на лікарняний, перед тим не виконав усі необхідні тендерні процедури, що безпосередньо є відповідальністю першого заступника у відсутність сільського голови.

Таким чином Микола Мазниця через власні амбіції утворив умови, що унеможливлювали проведення тендеру на закупівлю природного газу управлінням освіти Піщанської сільської ради та укладення договорів на постачання природного газу в освітні заклади Піщанської обʼєднаної територіальної громади.

Сільський голова Лисичкін був змушений перервати відрядження у м. Київ, де вирішувалось питання надання Піщанській сільській раді допомоги у розмірі 10 тисяч доларів США за програмою «DOBRE» та терміново прибути на робоче місце вранці 18 січня.

Вранці 18 січня Дмитром Лисичкіним було терміново скликано позачергову сесію сільської ради з одним єдиним питанням – надання дозволу на укладення договорів постачання природного газу в освітні заклади Піщанської обʼєднаної територіальної громади без проведення тендеру з виняткових обставин забезпечення безперебійної роботи комунальних закладів.

Сесія відбулася того ж дня в службовому кабінеті сільського голови Д.Лисичкіна. Депутати , що прибули на сесію одноголосно підтримали пропозицію сільського голови.

З понеділка Д.Лисичкін уповноважений депутатами на вирішення проблеми газопостачання освітніх закладів, що виникла з вини М.Мазниці.

Депутатам вже відома майстерність колишнього голови в створеннІ інтриг та маніпуляціях депутатським корпусом. Але цього разу зловживання М.Мазниці майже не залишили освітні заклади Піщанської ОТГ без тепла.

Депутати висловили думку, що через невиправдану власну амбітність, М.Мазниця утворював перешкоди роботі апарату сільської ради аби було помітно його «незамінність». Такі дії прийняти називати – саботаж. А також поставили під сумнів відповідність першого заступника займаній посаді.

Таким чином, громадськість та депутати обурені такою неетичною поведінкою М.Мазниці та вимагають для нього дисциплінарного покарання.

Нагадаємо, що саме Микола Мазниця, колишній голова Піщанської сільради, розповсюджував передвиборчі листівки “Голосуєш за Лисичкина – голосуєш за мене”, просуваючи на посаду голови Піщанської ОТГ Дмитра Лисичкина після свого зняття з виборчих перегонів, з метою залишитися у виконкомі та керувати розподілом бюджету.

1 коментар

Напишіть свій відгук