СБУ провело обшуки в Піщанській сільській раді та маєтках посадовців

Що відомо? Коментар Вячеслава Горобця

1
304

Як вже відомо, вчора обласне СБУ провело обшуки в Піщанській сільській раді, на підприємстві Комсіті, в помешканнях голови Піщанської ОТГ Сергія Тищенко та кримінальної родини Герасимчуків з села Орлівщина – депутата обласної ради від партії «Слуга Народу» Дмитра Герасимчука, та його батьків Поліни та Юрія Герасимчуків. Варто зазначити, що брат Дмитра Герасимчука також є депутатом від «Слуги Народу» у Піщанській сільській раді.

Тобто вся мафіозна сімейка на чолі з колишнім оппоблоковцем Дмитром Герасимчуком звинувачується сьогодні у розкраданні надр, диверсійній діяльності та державній зраді. Для мене це не є новиною – про цих ненажерливих істот ми писали протягом років. Просто відкрийте сайт pishanka.dp.ua та зробіть пошук по прізвищу герасимчук – ви все побачите самі.

Розкрадання бюджету в особливо великих розмірах, крадіжки та незаконне використання комунального майна, махінації з держзакупівлями, фіктивна конкуренція, порушення правил безпеки на підприємстві що призвело до смерті людей. Десятки, чи не сотні епізодів. Прикро, що правоохоронці зацікавились цим тільки зараз, і Герасимчуки у змові з головою Сергієм Тищенко а до цього с попередніми керівниками громади та іншими посадовцями встигли накоїти стільки шкоди.

Я вважаю що в злочинне угруповання входить і секретар Піщанської сільської ради Тетяна Фоменко, і голова земельної комісії Володимир Козар, і начальник відділу земельних ресурсів та екології Євген Резніченко, і перший заступник сільського голови аферист Володимир Петренко, і других заступник Юрій Жигалко, і економіст Наталія Шелегова, і колишні голови Піщанки – Дмитро Лисичкін та Микола Мазниця. Вони всі там пов’язані спільними злочинами і круговою порукою.

Шкода, що обласне СБУ зацікавилось ними тільки зараз – ми писали, ми говорили, ми кричали про це роками, ми відкривали кримінальні справи. Тільки правозахисником Олексієм Прокопенко з Орлівщини було відкрито відносно Дмитра Герасимчка було відкрито 12 кримінальних проваджень, включаючи факти загибели людей на підприємстві Комсіті. Вважаю що ті співробітники поліції, які гальмувати та закривали ці кримінальні справи, теж повинні бути притягнуті до відповідальності. Вони сприяли безкарності злочинців і дали цьому злу поширюватися.

Отже що стало межею, коли СБУ обласного рівня вже змусило втрутитись? Мої джерела повідомляють, що це злочинне угруповання на чолі з Герасимчуком звинувачують у махінаціях з землею на території військових містечок Черкаської та Піщанської ОТГ, бурінні десятків незаконних свердловин, з яких постачалась неякісна технічна вода якою, вдумайтесь, труїли наших військовий. Вдумайтесь в це. При цьому Герасимчук не соромився стягували за це захмарні тарифи.

До речі, така вода і раніше постачалась до с. Меліоративне -мешканці неодноразово скаржились на якість води, яку замість води новомосковського водоканалу Комсіті закачувало в водопровод з місцевих свердловин – людям ставало зле, псувалась сантехніка і побутові прилади. Але на це ніхто не звертав уваги. Поки ця жадібна істота не знахабніла настільки, що вирішила труїти навіть наших військових. Він уявив себе недоторканим. І винуваті в цьому саме правоохоронні органи, які не cхотіли  побачити злочини, не схотіли їх зупинити. Безкарність як відомо призводить до свавілля.

А до цього зашкварилась ще одна креатура Герасимчука – староста Орлівщини Віктор Самарський, який розкрадав гуманітарку, грабуючи найбідніших односельців. Пиатання до правоохоронців – він вже сидить чин і? Якщо ні – то що заважає? Може СБУ варто завітати і до вас, щоб розібратися з тим, хто роками кришує злочинців?

Мені одному здається, що останні роки Орлівщина перетворилась на якесь зміїне кубло. Жадібні ненажерливі дегенерати якимось чином знову і знову потрапляють до влади і крадуть все, до чого можуть дотягнутися. Їх не зупиняє навіть війна і економічна криза, через яку страждає країна і особливо люди з сільської місцевості.

Безкарність – головна причина

Цьому треба покласти край. Як це зробити? Да просто починайте їх саджати. Саджайте, поки на свободі не залишиться жодного. Тоді до влади прийдуть люди з повагою до закону.

Непогано було б дослухатись до нас, тих хто безпосередньо веде боротьбу з корупцією на місцях, розслідує, оприлюднює повідомляє населення та правоохоронців, бореться за справедливість в судах, приносячи в жертву власний час, кошти і особисте життя.

Будемо спостерігати за ходом цієї справи і ми не зупинемось, поки не викорінемо цю гниль з наших громад!

Вячеслав Горобець

1 коментар

  1. Наш світ перевернувся вверх ногами.На превеликий жаль нинішнім суспільством керують не розум ,щирість і доброта,а гроші, шалені гроші.На соціалізмі ми поставили великий хрест ,ось і маємо в активі ненажерливість і ліцемірство всіх тих хто добрався до влади .Тут про чесність і віддане служіння народу річ ніхто не веде.Головне добратись до годівниці,і за чотири роки можна добре підживитись.А там,хоч хай і трава не росте!В повоєнний час зробити собі,та мабуть же і членам своєї команди шалені премії за за рахунок економії.Якої економії?Де вона може взятись,якщо все добре і достовірно пораховано.?А яку ж допомогу виділяє громада нужденним і інвалідам?Двісті гривень і рука в голови трясеться,бо треба для себе економити.Хто міг написати таке безглузде рішення і хто його підписав?Тут виникає багато запитань до цієї ненажерливої верхівки

Напишіть свій відгук