Але не через те, що за останні 2 роки на пов’язаних з ним підприємствах Комсіті та Стройсіті через порушення правил безпеки та заощадженні на засобах індивідуального захисту ЗАГИНУЛО ТРИ ЛЮДИНИ. А через те, що Вячеслав Горобець написав про це у своїй статті.

Це стало відомо з позову Герасимчука проти Вячеслава Горобця, Олексія Прокопенко та видання “Ліца” про захист честі, гідності та ділової репутації.
Як можна захищати те, чого немає?

“Відповідач принизив його перед іншими людьми та поширив відомості стосовно нього, про те, що він вчиняє кримінальні злочини.

Окрім душевних страждань і хвилювань, Дмитро Герасимчук зазнав змін у звичному режимі життя, у нього погіршилося самопочуття, з’явилося почуття тривоги та незахищеності, щогодини при спілкуванні з людьми у нього виникає думка про те. як їх переконати, що він не має ніякого відношення до того, в чому його звинувачено. Усе це відбилося на його здоров’ї він став знервованим, занепокоєним, роздратованим, не задоволеним життям та собою, відносини з близькими та знайомими погіршилися, душевні хвилювання та переживання призводять до замкненості в собі та нескінченного внутрішнього монологу, що позбавляє концентрації на будь-яких інших думках, роботі, сім’ї, друзях та оточуючих. Позивач став погано спати, безпричинно прокидатись серед ночі, швидко втомлюватися; йому необхідно додавати значних зусиль для організації свого життя. Позивач зазначає, що з огляду на тяжкість неправдивих звинувачень у кримінальних правопорушеннях, такі обвинувачення створюють та формують у невизначеної кількості людей негативне враження про нього, як людину, громадянина та посадову особу, що виконувала функції держави.”

Вячеслав Горобець повідомив: “Плануємо викликати Герасимчука у суд в якості свідка, щоб він особисто розповів про глибину своїх душевних страждань та розлад шлунка!”

2 КОМЕНТАРІ

Напишіть свій відгук