Тим, хто пропустив останню сесію – стислий зміст

1
592

За результатами позачергової «безголової» (десь Тищенко загубили) сесії від 19 березня, дуже хотілось би привітати нових мешканців ОТГ, які зльоту отримали по 25 соток на свіжонарізаній вулиці Рибільська у Новоселівці на березі річки: Квасниця Наталія Анатоліївна, Коваль Ірина Валентинівна, Комлєва Ніна Василівна, Коцюба Сергій Михайлович, Таран Валерій Васильович і Прокопенко Віталій Вячеславович.
Від наших неочікувано щедрих депутатів та земельної комісії отримали по 10 соток там же Скляр Олександра Анатоліївна і Кузьменко Антон Миколайович.

А тепер – супер-гра! По 25 соток на Рибальській та по 2 га біля Орлівщини отримали наші фіналісти: Біліченко Наталія Миліївна, Гунько Галина Володимирівна та Щербаченко Марина Вікторівна. Хто ці люди, чого вони так легко це отримали, та ще й з формуліровкою «за адресою: … (в районі с.Орлівщина)»?

А поки крутиться барабан, я б хотів передати привіт всім АТОшнікам та місцевим жителям, яких викинули за борт через те, що “в межах землі нема, а за межами ми не надаємо, бо не було інвентаризації.”. Як виявилося – якщо дуже кортить, то все можна знайти без проблем.

І друга сторона цього питання – це взагалі безглузда роздача обмеженого ресурсу, такого як земля. У нас не залишається простору для розвитку, природних територій, не займаних звалищами, ріллям або забудовою.

Команда Розвитку та Реформ неодноразово наголошувала що роздачу землі будь-кому треба припинити, принаймні до ПОВНОЇ інвентаризації всіх земель та законності їх отримання та використання в Піщанській ОТГ. Для тих, хто хоче вести бізнес на землі, а не наживатися на спекуляціях, земля повинна видаватися в довгострокову оренду. А взагалі-то треба переходити від сировинної моделі до більш ефективних методів господарювання – відтворювати переробку, відновлювати тваринництво, займатися виробництвом унікальних продуктів.

Рентна модель (отримати землю та здати її в оренду), потрібна залишитись у минулому – це тупік.

Але, на жаль, ми знову і знову бачимо той самий підхід місцевої влади – нічого не створювати, нічого не розвивати – тільки красти бюджет і дерибанити суспільну власність – землю і комунальне майно. Це те, в чому вони дійсно “досвічені”.
Роки негативного відбору зробили свою чорну справу – до влади приходять найгірші. Демократія більше не працює. Працює жадібність, недолугість і популізм.

1 коментар

  1. БІЛІЧЕНКО НАТАЛІЯ МИЛІЇВНА мешканка Меліоративного, ніби ФОП, але по факту працює на касі у ФОП Герасимчук і ТОВ Комсіті, сидить в офісі за адресою буд. 13 прим.1 смт. Меліоративне і приймає гроші від людей на оплату води, каналізації і сміття на користь цих компаній. Ця людина заводить готівку на рахунки вказаних вище контор. Герасимчук наш любий почав пускати собі землю челез своїх підлеглих.

Напишіть свій відгук