Відповідальний за те, що свиноферма Сігма з’явилась у Піщанці і труїть людей став депутатом Піщанської ОТГ

0
844

Хороша новина! Хотіли знати хто відповідальний за те, що свиноферма Сігма з’явилась у Піщанці і труїть людей 10 років?

Він відмовчувався всі ці 10 років, поки люди проводили мітинги, відкривали кримінальні справи, ініціювали чисельні перевірки, виявляли десятки порушень, звертались до правоохоронних органів і страждали від захворювань і сморіду свинячого лайна?

Сьогодні ця людина стала депутатом Піщанської ОТГ і мовчати більше не вийде.

Знайомтесь – ГОЛОВНИЙ ДЕРЖАВНИЙ САНІТАРНИЙ ЛІКАР Новомосковського району (а тепер переіменований Начальник Новомосковського міськрайонного управління Держспоживслужби в Дніпропетровській області) – ПЛАЧКОВ Сергій Федорович, депутат від “Слуги народу”

Знаєте, що в повноваженнях цієї людини просто ЗАКРИТИ СВИНОФЕРМУ?

І цей депутат, слуга народу, представляє в громаді ВАШІ ІНТЕРЕСИ. Давайте допоможемо йому це зробити і нагадаємо, що саме в його повноваженнях є можливість

  1. Зробити припис
  2. У разі невиконання через місяць накласти штраф та припинити діяльність свиноферми!

Тепер ви знаєте, хто винуватий і чия бездіяльність призвела до масових страждань мешканців нашого села.

Тепер ви знаєте, кому задавати питання – коли в нього як у депутата приймальні дні? Що він робить для припинення свавілля Куюмчанів? Які заходи його установа планує провести (і які проводила протягом цього часу) щоб припинити екологічні злочини цього підприємства? І взагалі – пишіть йому те, що думаєте з цього приводу!

Також ви мусите знати,що остання перевірка свиноферми цією “службою” у 2018 році під керівництвом Плачкова не виявила ніяких порушень. ВЗАГАЛІ!Ознайомитись з погодженим ним висновком проекту “Реконструкції свинотоварної ферми на 11200 голів”, с. Піщанка, можна за цим посиланням.

Там же знаходиться відповідь, ЧОМУ ЗНИКАЄ ПИТНА ВОДА з наших свердловин та колодязів – для свиней та технічних потреб свиноферма висмоктує з підземних горизонтів приблизно 52 тонни води НА ДОБУ! Це згідно проекту. А скільки реально – ніхто ніколи не рахував! Скільки в них свердловин і чи стоять там лічильники? Скільки коштів сплачено за споживанні води та головне питання – НАВІЩО ГРОМАДІ ЦЕ ПОТРІБНО?? Шкурний інтерес ніколи не може бути вищий за суспільний. Кошти в кишеню Куюмчану, а всім іншим – сморід, зникнення води та забруднене довкілля.

Тепер ви знаєте, кого про це спитати…

Вячеслав Горобець

Напишіть свій відгук