Минули перші 10 днів новоствореної Піщанської об’єднаної територіальної громади.
Хотілося б зробити підсумок плідної роботи нового складу сільської ради та її виконкому. Адже так багато обіцянок було вкладено в уха виборців, такі надії та сподівання були у громади на покращення життя.
Але зроблено – нічого. Абсолютно нічого. Настільки нічого, що навіть не було внесено змін до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, підприємств та організацій (ЄДРПОУ), а це справа 5 хвилин, що давало би право підписувати фінансові документи пану Лисичкіну Дмитру Анатолійовичу (новообраний сільський голова, хто не знає). За даним того самого реєстру сільським головою поки що записаний Мазниця М.П., останні зміни відомостей відбулися в листопаді 2015 року.
Відповідно частини 11 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Акти органів та посадових осіб місцевого самоврядування підлягають обов’язковому оприлюдненню.
Відповідно частини 3 статті 59 цього Закону, Рішення ради приймаються відкритим поіменним голосуванням. Результати поіменного голосування підлягають обов’язковому оприлюдненню та наданню за запитом відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації”. На офіційному веб-сайті ради розміщуються в день голосування і зберігаються протягом необмеженого строку всі результати поіменних голосувань. Результати поіменного голосування є невід’ємною частиною протоколу сесії ради.
За даними http://nmpishansil.dp.gov.ua/ ніяких змін в Піщанській сільській раді не відбулось, останній запис датовано 14 липня 2017 року.
Новий «досвідчений» секретар Піщанської сільської ради Фоменко Тетяна Іванівна протягом 10 днів так і не спромоглась виконати покладені на неї Законом обовʼязки що оприлюднення протоколу першої сесії сільської ради, рішень сесії та результатів поіменного голосування.
Звертаємо увагу, що та сама «досвідчена» секретар протягом останніх двох років так само порушувала ту саму вимогу Закону, яка вступила в дію з 23 лютого 2016 року, щодо обовʼязковості оприлюднення протоколів сесій сільської ради, рішень сесії та результатів поіменного голосування, інших нормативних Актів органів місцевого самоврядування, в тому числі рішень виконкому та розпоряджень сільського голови.
Як відомо, у семи няньок дитя без ока.
Так і в Піщанській сільській раді у сільського голови Дмитра Лисичкіна купа досвідчених наставників, Мазниця М.П., Деревчук В.С., Фоменко Т.І. та ще 25 депутатів, а результатів роботи – «0».
Ось такі сумні підсумки «плідної» праці.
Сподіваємось, що сільський голова та депутати як найскоріше візьмуться за розум і почнуть працювати для людей, а не тільки ділити посади та малювати корупційні схеми.
Активісти громади ведуть постійні спостереження та моніторинг за діяльністю Піщанської сільської ради, аналізують її роботу та доводять до відома громадськості.